İTHALATLARIMIZ 

İthalat sektöründe de yılların verdiği deneyim  ve ürün bilgisi ile ihtiyacınız olan ürünlere kalite ve uygun fiyat güvencesiyle sizlere sunuyoruz. PORTVE İTHALAT DANIŞMANLIĞI kendisini yenileyen, geniş ürün yelpazesine sahip,  alanında uzmanlaşmış kadrosu ile sektöründe bu anlamda liderliğini korumaya devam etmektedir. 
Söz konusu ihtiyaçlarınızı uygun zamanda ve hedef ürün şeklinde siz değerli müşterilerimize sunarken, hizmet kalitemizden taviz vermiyoruz.
İthalatını yapmış olduğumuz, uzmanlaştığımız ürünlerden başlıca sarf malzeme ve yedek parçalar;

Zencir dişlileri, Teflon burçlar, Gresörlük, Rulman, Tungsten, Radyatör petekleri, Makine elektronik aksanlar, Elektrik motorları, Silikon kalıplar, Karo kalıpları, Kaynak ekipmanları, İş makineleri, Forklift ve yedek parçaları, Hırdavat ürünleri, Endüstriyel makineler, Paketleme makineleri, Yumurta kodlama kartuşları, Shrink & Streç, Koli ve maskeleme bantları...

15 yılı aşkın deneyimi ile Türkiye’nin dış ticaret hacminin Vizyon 2023 hedeflerine ulaşabilmesi için üzerine düşen görevi sınır tanımaksızın yerine getirmeyi kendisine misyon edinmiş bir profesyonel dış ticaret danışmanlık şirketidir.

Markalarımız  
   PORTEL KAYNAK 
 

  PORTLIFT FORKLİFT VE İSTİFLEME EKİPMANLARI 

  PORTJET YUMURTA KODLAMA KARTUŞLARI

   Bize Ulaşın 
             Fevzi Çakmak Mah. Kenitra Cad. 13 AD               42050  Karatay/ KONYA

            +90 533 492 05 96 
             info@portve.com

Portve Makine © 2019 Tüm Hakları Saklıdır. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now